Modern Mutfak Tasarımı

Modern mutfak tasarımı yapalım mı? Başardın: yeni bir ev aldın ve taşınmayı dört gözle bekliyorsun ama onu döşemek ne kabus! Ancak bir kerelik ev satın alma masraflarını unutmayın! Onu nasıl tatlı bir rüyaya dönüştüreceğinizi öğrenin!

Sonunda yeni evini aldın, belki de ilk evini ve taşınmak ve yepyeni bir hayata başlamak için sabırsızlanıyorsun. Tek bir sorun var: nasıl döşeneceği. Nereden başlayacağınız, ne kadar harcamanız gerektiği, ne tür mobilyaların doğru olduğu. Sadece doldurulmak için haykıran kocaman bir boş alan görüyorsunuz. Tüm bunlara bir son verelim ve evinizi döşemenize yardımcı olacak bu basit ipuçlarını ve püf noktalarını kullanarak bu zorlukla yüzleşelim.

  • Bir Renk Seçerek Başlayın!
    Çağdaş Mutfak Poliform

Öncelikle rengine karar vermelisin. Modern mutfak tasarımı ne tür bir renk şemasından hoşlandığınızı ve çevrelenmek istediğinizi anlamak önemlidir. Bu şekilde düşünmek, duvarlarınız için hangi boya renginin doğru olduğu konusunda daha net bir fikre sahip olmanıza yardımcı olacak ve eşleşen mobilyaları seçmeyi kolaylaştıracaktır. Renklerin ışıkla birlikte değiştiğini unutmayın, bu nedenle ışıklarınızı nereye koyacağınızı dikkatlice seçin.

Modern Mutfak Tasarımı

  • İkinci adım: Temel Bilgiler
    Özel Mutfak Ünitesi

Ne zaman bir ev döşüyorsanız, bunalmış hissetmek ve mümkün olan en kısa sürede tamamen mobilyalı bir eve sahip olmaya çalışmak yaygındır. Bunun yerine derin bir nefes alın ve temelden başlayın. Bir evde aşağıdakiler için mobilya olmadan yapamazsınız: yatak odası (lar), mutfak ve banyo (lar). Gerisi bekleyebilir. Bu mekanlar için gerekli mobilyalara odaklanın ve eğilimlerinize ve tercihlerinize uyan mutfak tasarımının hangisi olduğu, ne tür bir yatak odasının konfor ve rahatlama fikrinizi temsil ettiği ve banyonuz için gereksinimlerin neler olduğu konusunda öneri isteyin. Modern mutfak tasarımı Gördüğün o müthiş kumaştan yapılmış şezlonga ne dersin? Bir sonraki adımı bekleyebilir, okumaya devam edebilir.

OKU  Mutfak Tadilatı

Modern Geniş Mutfak Tasarımı

Kendinizi güvende hissetmiyorsanız, alanında uzman bir kişiden veya bir arkadaşınızdan yardım alın, ancak her zaman sahibi olacağınız evin tarzına ve işlevselliğine saygı duymaya çalışın.

  • Son Adım: Kendin Yap
    Stilistik Mutfak Tasarımı

Modern mutfak tasarımı eşyalarınızı açarken, o güzel vazoyu veya mumu alırken veya sevdiğiniz fotoğrafı duvara asarken, iç tasarım tarzınıza uymayı unutmayın. O eşsiz “dokunuşuna” sahipse eviniz unutulmaz olacak. Bunu nasıl başarabilirim? Endişenizi bir kenara bırakın ve kişiliğinizi yansıtan dekor parçalarını bulana kadar bekleyin. Sizin ve ailenizin fotoğrafları veya sizin için değerli nesneler gibi alanlarınızı daha serin ve kişisel olmayan hale getirmenize yardımcı olabilecek pek çok nesne var, aynı zamanda sadece bir köşedeki bir bitki veya renkli perdeler size bulmayı umduğunuz o sade etkiyi verebilir. Kendi evinizde iyi hissetmek, refahınız için çok önemlidir.

Evinizi adım adım döşemek, her şeyi bir kerede yapmadan, sizi daha mutlu ve tatmin edecek olağanüstü bir deneyim olacak, deneyin!

Oyun Odası Tasarımı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top