Fiberglas Havuz

Fiberglas havuz, beton havuzlara göre giderek daha popüler hale geliyor ve bunun neden olduğu bir sır değil. Fiberglas daha az bakım gerektirir, daha az kimyasal içerir, daha hızlı kurulur, dayanıklıdır, çekici görünür ve daha pürüzsüz bir yüzeydir.

Çoğu durumda Sidney’deki bir Fiberglas Havuz genellikle 4 ila 10 hafta arasında kurulur, bu havuz için izin almak için ne kadar sürebileceğine bağlı olabilir.

Birçok insan her zaman havuzumu kurmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu soruyor? Fiberglas havuz her mevsim kurulabilir, ancak havuzunuzun kışın kurulmasının birkaç faydası vardır. Bunun neden faydalı olabileceğinin beş nedenine bir göz atalım.

Fiberglas Havuz Nedir

Havuzunuzu kışın kurarsanız birçok şirket kış satışları ve indirimler sunar. Şirketler yoğun olmayan aylarda daha rekabetçi fiyatlandırma sunabilir. Hepimizin bildiği gibi, faturalar asla durmaz, bu nedenle iş yavaş olduğunda şirketler fiyatı düşürebilir ve pazarlık fiyatı müzakere etme şansınız daha yüksektir.

İlkbaharın başından itibaren havuz sezonu büyük talep görüyor. Havuzunuzun kışın kurulması, imalat ve montaj ile ilgili gecikmeleri önleyecek ve istediğiniz havuzun yazdan önce hazır olup kurulacağını bilerek rahatlayabilirsiniz.

  • Çevre düzenlemesi
    Havuz Alanları Açık Yaşam

Evet, soğuk bir toprağa kazmanın biraz daha zor olabileceği bir sır değil ama Yaz geldiğinde bahçeniz çok daha iyi görünecek ve tüm peyzajın iyileşmesi ve güçlenmesi için 4-6 ayı olacak. Fiberglas havuz havuzunuza veya etrafındaki çevre düzenlemesine fazladan bir şey eklemeyi planlıyorsanız, bunu kışın yapmak, Yaz geldiğinde her şeyin tamamlanacağı anlamına gelecektir. Sadece yüzücülerinizi almak ve havuzunuzun tadını çıkarmak için yapacak hiçbir işiniz olmayacak!

Fiberglas Polyester Havuz

Ne yazık ki, havuzunuzun kurulumu söz konusu olduğunda hiçbir garanti yoktur. Genellikle 4-10 hafta arasında bir fiberglas havuz kurulur, ancak bu süre zarfında malzemedeki gecikmeler ve hatta aşırı kötü hava koşulları gibi her şey olabilir. Havuzunuzu seçerken boyut, renk ve arka bahçe manzarası gibi düşünmeniz gereken birçok karar da vardır. Bu unutulmaz bir deneyim olmalı ve havuzunuz kurulduktan sonra etrafınızdaki şeyleri değiştirmek çok maliyetli bir karar olacağından zaman ayırılmalıdır.

  • Ailenize ve Kendinize dört Gözle Bekleyeceğiniz Bir Şey Verir
    Yüzme Havuzu Su Özelliği
OKU  İç Kapılar

Sıcak aylar geldiğinde yepyeni havuzunuzun keyfini çıkarabileceğinizi bilmek ne heyecan verici bir zaman! Havuzunuzun kışın kurulu olması, yazın keyfini çıkarmanızı sağlar ve yaz geldiğinde tamamının tamamlanacağını bilerek inşa sürecinin gerçekleşmesini izlerken heyecanlanabilirsiniz.

Günün sonunda, istediğiniz zaman fiberglas havuz kurmak için harika bir zamandır, ancak yukarıda belirtildiği gibi, kışın bunu yapmanın neden son derece faydalı olduğunu görebilirsiniz. Çoğu ev sahibi, havuzunuzu daha soğuk aylarda kurmanın faydalarının farkında değildir ve süreç boyunca öngörülemeyen birkaç zorluk olabileceği gerçeği, Mayıs ayından Ağustos ayına kadar başlamak için mükemmel bir zaman olarak şiddetle tavsiye etmemizin nedenidir.

Burada Barrier Reef Havuzlarında, havuz yapım endüstrisinde 30 yılı aşkın bir süremiz var ve olağanüstü müşteri hizmetleri, detaylara gösterilen özen ve havuz kurulum süreci boyunca açık ve dürüst olmaktan gurur duyuyoruz. Kış boyunca birçok arka bahçeyi dönüştürüyoruz ve bunu yaparken uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Havuz yelpazemiz, seçim için şımartılacağınız stil, şekil ve renk gibi geniş bir yelpazeyle gerçekten harika. Fiberglas havuz yaz için kullanıma hazır bir fiberglas havuza sahip olmak istiyorsanız, bugün bizi arayın ve ekibimiz havuz hayallerinizi hayata geçirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Buzlu Cam Yapımı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top